برگزاری کارگاه مجازی امر به معروف و نهی از منکر

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ ۱۴:۱۴ | تعداد بازدید: 107

روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی به اطلاع اساتید و کارکنان محترم می رساند؛ کارگاهی تحت عنوان اهمیت و ضرورت امر به معروف و نهی از منکر جهت بهره وری اساتید و کارکنان در روز شنبه ۴ مرداد ماه ساعت ۱۰ الی ۱۲ با تدریس دکتر علیرضا آل بویه در بستر فضای مجازی برگزار می شود. لذا علاقمندان می توانند تا روز جمعه ۳ مردادماه مشخصاتی شامل نام ونام خانوادگی، کد ملی، شاغل در واحد/ مدیریت/ معاونت و شماره همراه خود را به شناسه تلگرامی  @torbatheydariyeh_mefda_admin ارسال نمایند.  گفتنی است کارگاه دارای امتیاز فرهنگی وگواهی می باشد. ضمنا حداکثر ظرفیت ۵۰ نفر می باشد. 

نحوه شرکت در وبینار

 ثبت نام کنندگان در کارگاه امر به معروف و نهی از منکر  می رساند جهت شرکت در این وبینار موارد ذیل را مدنظر داشته باشید:

✅ ابتدا اگر قصد دارید با رایانه ی دارای بلندگو و وب کم به وبینار بپیوندید با مرورگر اینترنت اکسپلورر یا فایرفاکس آدرس
 vc.thums.ac.ir/farhangi 
جستجو کنید و بعد از باز شدن صفحه؛ گزینه مهمان را انتخاب نموده و مشخصات خواسته شده را وارد کنید بعد از تایید ادمین اصلی شما به جلسه وبینار وارد می شوید. 

✅ اگر قصد دارید با گوشی تلفن خود به وبینار بپیوندید کافی است نرم افزار را از داخل کانال تلگرامی نصب کنید و سپس آدرس 
vc.thums.ac.ir/farhangi
وارد کنید و بعد از باز شدن صفحه؛ گزینه مهمان را انتخاب نموده و مشخصات خواسته شده را وارد کنید بعد از تایید ادمین اصلی شما به جلسه وبینار وارد می شوید. 

گفتنی است جهت اطلاعات بیشتر در قسمت جستجوی تلگرام خود نام مفدا تربت حیدریه( روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی) را وارد نمایید و به کانال بپیوندید. 

کارگاه
نوع اطلاعیه
اطلاعیه