بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از پروژه های عمرانی حوزه سلامت در شهرستان زاوه

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ ۱۱:۲۰ | تعداد بازدید: 277

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با حضور در شهرستان زاوه از پروژه های عمرانی در دست اقدام حوزه سلامت بازدید و در نشست های جداگانه با فرماندار و امام جمعه این شهرستان شرکت کرد.

دکتر حسین ابراهیمی پور در نشست با فرماندار زاوه از تکمیل بیمارستان زاوه به عنوان اولویت اصلی حوزه بهداشت و درمان این شهرستان نام برد و عنوان داشت: بیمارستان زاوه تا کنون بیش از 70 درصد پیشرفت داشته است و امیدواریم با برنامه ریزی صورت گرفته به زودی شاهد بهره برداری از این بیمارستان باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در بخش دیگری از صحبت خود در خصوص حمایت از ورود بخش خصوصی بیان داشت: دانشگاه از ورود بخش خصوصی به شرط رعایت ضوابط قانونی حمایت کامل خواهد داشت و مشکلی در زمینه حمایت از ورود بخش خصوصی در تامین نیازهای درمانی حوزه تحت پوشش این دانشگاه وجود ندارد.

مهندس محمود صادقی فرماندار زاوه نیز در این نشست ضمن تقدیر از خدمات ارزنده مجموعه بهداشت و درمان این شهرستان در مقابله با بیماری کرونا گفت: شهرستان زاوه با جمعیت 82 هزارنفری در حوزه بهداشت و درمان شاهد پیشرفت های خوبی بوده است و در حال حاضر تکمیل و بهره برداری از بیمارستان، توسعه خدمات حوزه درمان، حمایت از ورود بخش خصوصی و راه اندازی پایگاه اورژانس در حال احداث از مهمترین نیازهای حوزه بهداشت و درمان این شهرستان به شمار می رود.

همچنین حجه الاسلام شمس الدین زاده امام جمعه زاوه نیز در دیدار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه تلاش های حافظان سلامت را کاری مجاهدانه توصیف کرد و ابراز امیدواری داشت با همدلی و تقوقیت تعاملات بین بخشی گره های موجود در حوزه درمان این منطقه نیز مرتفع شود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.