تاکید سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مه ولات بر رعایت دستور العمل های بهداشتی در بانک ها و ادارات

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ ۱۰:۰۵ | تعداد بازدید: 80

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مه ولات با تاکید بر اینکه استفاده از ماسک برای کارکنان و ارباب رجوعان در ادارات، بانک‌ها و مراکز ارائه خدمات عمومی و واحدهای عملیاتی از ۱۵ تیرماه الزامی شده است گفت: طی بازدید و مراجعه کارشناسان بهداشت محیط و کارکنان شبکه بهداشت و درمان به بانک های سطح شهرستان متاسفانه اکثر مراجعین از ماسک استفاده نمی کنند و فاصله گذاری رعایت نمی شود که این مهم تاثیر زیادی در شیوع بیماری کرونا خواهد داشت.

دهقان گفت:  استفاده از ماسک و دستکش ، رعایت فاصله صندلی ارباب رجوع ، جمع آوری آبسردکن ها و آبدارخانه ها ،ضد عفونی مستمر سطوح ، استفاده از ضدعفونی کننده دست ، جمع آوری وسایل مشترک مانند خودکار و ... و توجه به تهویه محیط از جمله مواردی است که باید در ادارات و بانک ها رعایت شود.

وی ضمن درخواست از مردم برای کاهش مراجعات خود به ادارات و رعایت فاصله اجتماعی تاکید کرد : مردم باید به این مهم توجه داشته باشند که یکی از ارکان مهم قطع چرخه انتقال بیماری کرونا ، رعایت مسائل بهداشتی توسط خود مردم است.

وی تاکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی، موضوع را به سامانه تلفنی رسیدگی شکایات وزارت بهداشت به شماره ۱۹۰ اطلاع دهند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.