به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت:

تقدیر بسیجیان تربت حیدریه از مدافعان سلامت

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ ۱۳:۴۶ | تعداد بازدید: 188

همزمان با هفته بسیج،فرماندهان بسیج حوزه ادارات، سازندگی و خواهران تربت حیدریه از مدافعان سلامت در این شهرستان تقدیر به‌عمل آوردند.

سرهنگ یعقوبی فرمانده بسیج حوزه ادارات تربت حیدریه در این نشست با بیان این‌که مدافعان سلامت در میدان جهاد حماسه‌ای ماندگار را رقم زده‌اند گفت: شرایط کنونی کشور در مقابله با ویروس کرونا یادآور ایثارگری‌های رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس است و امروز مدافعان سلامت خالصانه در میدان دفاع از سلامت مردم ایستاده‌اند.

مهماندوست فرمانده بسیج حوزه خواهران ناحیه تربت حیدریه نیز پرستاران را وارثان صبر و عزت حضرت زینب(س) نامید و بیان داشت: بسیج بر اساس آرمان و رسالتی که بر دوش دارد از لحظه نخست در کنار مدافعان سلامت ایستاده و همه‌ی ارکان این سازمان خود را ملزم به همراهی با مدافعان سلامت می‌دانند.

وی افزود: با توجه به شرایط موجود کلیه تجمعات هفته بسیج امسال را لغو کردیم و از مردم عزیزمان هم تقاضا داریم تا با پرهیز از تجمعات و رعایت نکات بهداشتی یاری‌گر مدافعان سلامت باشند.

گفتنی است در پایان این نشست از رئیس و نمایندگان مدافعان سلامت بیمارستان آموزشی درمانی نهم تربت حیدریه به پاس تلاش‌های بی‌شائبه در مقابله با کرونا قدردانی به عمل آمد.

برچسب های خبر

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.