حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در بیمارستان آموزشی درمانی نهم دی و تبریک روز پرستار

کد مطلب: ۳۰۷۰ | تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ ۱۲:۰۲ | تعداد بازدید: 186

همزمان با ولادت حضرت زینب کبری سلام الله علیها و روز پرستار،ریاست دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به همراه معاون درمان و جمعی از مدیران، با حضور در بیمارستان آموزشی درمانی نهم دی،این مناسبت خجسته را به همکاران پرستار تبریک و تهنیت گفتند.

به گزارش روابط عمومی، دکتر سعیدرضا قنبری زاده رئیس دانشگاه بیان کرد:خدمات ارزشمند پرستاران در مسیر بهبود بیماران بر هیچکس پوشیده نیست،پرستاران با حضور پررنگ و لحظه به لحظه بر بالین بیمار،آرامش را برای ایشان به  ارمغان می آورند.وی افزود :حرفه پرستاری همرابا سختی هایی که با خود دارد با عشق و علاقه کمک به همنوع آمیخته شده است و این موضوع رنگ زیبایی به این شغل می بخشد.

دکترمحمدرضا بهروز معاون درمان دانشگاه نیز ضمن تبریک این روز اظهار داشت:فعالیت پرستاران در حوزه دانشگاه برجسته و درخورشایسته است ودعای خیری که همواره بدرقه راه این عزیزان  است، آثار مثبت فراوانی از خود به جای خواهد گذاشت.دکتر محمدرضا بهروز بیان کرد:روز پرستار فرصت مغتنمی است تا اهمیت حضور پرستاران در چرخه درمان بیمار بار دیگر به همگان یادآوری شود.  

گفتنی است ریاست ومعاون درمان دانشگاه با حضور در بیمارستان رازی ( تامین اجتماعی ) شهرستان نیزحضور بهم رساندند و این روز را به پرستاران شاغل در این بیمارستان تبریک گفتند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.