نشست رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با نماینده مردم تربت حیدریه، مه و لات و زاوه در مجلس شورای اسلامی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ ۰۹:۰۰ | تعداد بازدید: 266

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه  در نشستی که با حضور نماینده مردم تربت حیدریه، مه و لات و زاوه در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید، ضمن اشاره به گستردگی حوزه فعالیت این دانشگاه گفت: اولویت های دانشگاه در حوزه های مختلف بهداشت، درمان و آموزش مشخص کرده ایم و امیدواریم با کمک کلیه مسئولان و نماینده مردم تربت حیدریه، مه و لات و زاوه در مجلس شورای اسلامی بتوانیم در کمترین زمان ممکن به این اهداف رسیده و با توسعه زیرساخت های لازم شاهد افزایش کمی و کیفی خدمات به جامعه باشیم.

دکترحسین ابراهیمی پور با اشاره به اینکه در حال حاضر 29 پروژه عمرانی در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در حال احداث است گفت: ازنظر تعداد تخت های بیمارستانی نسبت به جمعیت ضعیف ترین دانشگاه در کشور هستیم که البته با بهره برداری از بیمارستان 272تختخوابی امام حسین(ع) از وضعیت مناسب تری برخوردار خواهیم شد اگرچه باز هم نسبت به سایر دانشگاه ها شرایط مناسبی در این خصوص نخواهیم داشت.  

نماینده مردم تربت حیدریه، مه و لات و زاوه در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن قدردانی از تلاش کلیه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بویژه مدافعان سلامت در مقابله با بیماری کرونا گفت: باید احترام نخبگان جامعه را حفظ کرد و فضای نقد و انتقاد و مشارکت در تصمیم گیری های حرفه ای محیط کار را برای اساتید مهیا نمود.

ایشان همچنین خواستار تسهیل حضور تولیدکنندگان و کارآفرینان در حوزه سلامت شد و بیان کرد: تا حد امکان برای مشارکت این گروه مقدمات لازم را فراهم شود. دکتر محسن زنگنه در این رابطه گفت: تولیدکنندگان در شرایط فعلی باعث رونق اقتصادی خواهند بود و باید شرایط را برای این مشارکت ها فراهم آوریم.  

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.