پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی تربت‌حیدریه به مناسبت آغاز هفته‌ی بسیج

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ ۰۸:۰۹ | تعداد بازدید: 37

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت‌حیدریه با صدور پیامی آغاز هفته بسیج را تبریک گفت. در متن پیام دکتر حسین ابراهیمی‌پور آمده است:

بسیج را باید به حق نماد اخلاص و خدمت به مردم و شکوه جهاد و ظلم ستیزی نامید. بسیج برخواسته از متن مردم، پرچم دار ولایت‌مداری و اوج ایمان و حرکت در مسیر حق و حق‌طلبی، رمز موفقیت و سربلندی و امنیت کشور در برابر دشمن و سمبل مقاومت در برابرظلم است که در روزهای دشوار یاری‌گر مردمان این مرز و بوم بوده است.

در روزهای سخت مقابله با کرونا نیز بسیج از همان روز نخست در میدان جهاد پیش‌قدم بوده و همراهی‌های دلگرم‌کننده‌ی دلاوران بسیجی با مدافعان سلامت جلوه‌های شکوهمندی از ایثار را به ثبت رسانده است.

خداوند سبحان را شاکریم که اندیشه متعالی تشکیل بسیج که توسط معمار کبیر انقلاب شکل گرفت، اینک اندیشه‌ای فراگیر و گسترده در ایران عزیز اسلامی است و هرکجا که نام پرآوازه‌ی بسیج به میان آمده بهترین نتایج حاصل شده است.

اینجانب به نوبه‌ی خود فرارسیدن هفته بسیج را به یکایک دلاورمردان و شیرزنان بسیجی تبریک و تهنیت عرض نموده و پایداری در راه آرمان‌های والای بسیج مستضعفان که به فرموده امام راحل(ره) "شجره طیبه و درخت تناور و پر ثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد" را برای بسیجیان مخلص ایران اسلامی از درگاه حضرت حق مسئلت دارم.

برچسب های خبر

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.