۴ واحد صنفی متخلف در مه ولات به تعزیرات حکومتی معرفی شدند

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ ۰۷:۴۱ | تعداد بازدید: 84

سرپرست شبکه بهداشت و درمان مه ولات از معرفی ۴ واحد صنفی متخلف به دلیل تخلفات عدیده بهداشتی به تعزیرات حکومتی خبر داد.

مهندس مهدی دهقان گفت:طی ۱۰ بازدید بهداشتی مشترک واحد بهداشت محیط؛ اتاق اصناف و قاضی تعزیرات از واحدهای صنفی شهرستان مه ولات ۴ واحد متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

وی با اشاره به تخلفات بهداشتی مشاهده شده در این بازدید را نداشتن مسئول فنی بهداشتی؛استخدام و به کارگیری اشخاص فاقد کارت معاینه پزشکی و گواهینامه بهداشت را بیان کرد و افزود:عدم رعایت نظافت دستگاهها و ابزار کار؛عدم رعایت نظافت انبار مواد غذایی و عدم توجه به تذکرات بهداشتی بازرسین را از دیگر تخلفات این واحدها برشمرد.

وی نبود مواد گندزدای مناسب برای کارکنان و مراجعین وعدم توجه به دستورالعمل های بهداشتی توسط ستاد کرونا منجمله عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و تجمع در محل را از دیگر تخلفات این واحد های صنفی برشمرد.

دهقان بر رعایت بهداشت عمومی توسط اصناف تاكید كرد و گفت: با متخلفان بهداشت عمومی به صورت قاطع و قانونی برخورد می شود و بازدیدها به صورت روزانه از تمام صنف ها در سطح شهرستان انجام و با متخلفان برخورد قانونی می شود.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مه ولات گفت: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در حوزه اصناف موضوع را از طریق شماره‌های ۱۹۰ اطلاع‌رسانی کنند

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.