اهداف امور بین الملل

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ ۰۹:۰۵| تعداد بازدید: 21
 1. تدوین آئین‌نامه‌های داخلی جهت فعالیت‌های روابط دانشگاهی و بین‌الملل
 2. برقراری و تقویت امور موثر در روابط بین‌الملل دانشگاه براساس سیاست‌ها و برنامه‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زمینه‌های مصوب و ابلاغی
 3. ایجاد راهکارهای لازم به منظور افزایش جذب دانشجویان خارجی در مقاطع تحصیلی به استناد سیاست‌ها و برنامه‌های مصوب دانشگاه.
 4. انعقاد تفاهم‌نامه‌ها و قرارداد به منظور ایجاد و تحکیم همکاری‌های چند جانبه در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی، بهداشتی و درمانی با سایر کشورها، سازمان‌ها و انجمن‌های بین‌الملل و داخلی.
 5. هدایت در افزایش حضور منطقی و مورد نیاز اعضای هیات علمی در مجامع بین‌المللی در جهت گسترش علم و دانش و بهبود مشارکت هر چه بیشتر در فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی، فناوری و تخصصی بهداشت و درمان دانشگاه.
 6. برنامه‌ریزی و اجرا در تسهیل روند برگزاری مدرسه تابستانه بین‌المللی و تقویت حضور هر چه بیشتر در جشنواره‌های بین‌المللی و نیز پیگیری و نظارت برگزاری سالانه کارگاه‌های آموزشی بین‌المللی (مجازی) معاونت‌های دانشگاه.
 7. بهره‌گیری مناسب از اعضای هیات علمی و متخصصین شاغل خارجی و داخلی با رعایت کامل مقررات و ضوابط زیربط.
 8. هماهنگی در برنامه‌ریزی جهت ارتقاء توانمندی بین‌المللی اعضای هیات علمی و متخصصین دانشگاه با استفاده از فرصت‌های مطالعاتی داخل و خارج از کشور و سایر چهارچوب‌های تعریف شده ذیربط در زمینه‌های فعالیت دانشگاه.
 9. برنامه‌ریزی و راه‌اندازی دوره تخصصی زبان و امور مجازی بین‌الملل با استفاده و مشارکت بخش‌های موجود دانشگاه.
 10. همکاری و مساعدت در بهبود بخش انگلیسی سایت دانشگاه.
 11. همراهی و پیگیری بر بهبود حضور دانشگاه در فضای مجازی دانشگاه‌های بین‌الملل.