بیانیه حریم خصوصی

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ ۱۳:۴۷| تعداد بازدید: 198

 

به وب سایت دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی و درمانی تربت حیدریه خوش آمدید. اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می‌شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت‌های جاری می‌گردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره‌ی نوع و نحوه‌ی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت یا استفاده از خدمات آن، از جانب شما دریافت می‌گردد. دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی  تربت حیدریه ، براساس ماده 7تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ  28/ 12/ 1395 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات لازم است، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید.

 

الف: محتوای وب سایت :

وب سایت دانشگاه ،علاوه بر سامانه مدیریت محتوا دارای چندین سامانه نرم افزاری می باشد که هر یک به منظور ارائه خدمات، اطلاع رسانی فعالیت های سازمان و سرویس دهی بهتر به مراجعین عمومی، اساتید، کارکنان و دانشجویان طراحی شده است .

 

ب :چه اطلاعاتی دریافت می نماییم

 به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن،  ممکن است از شما بخواهیم اطلاعات زیر را در اختیار ما قرار دهید. این اطلاعات برای اعمال و حفظ کیفیت خدمات و همچنین به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته میشود.

این اطلاعات شامل موارد ذیل میباشد

مشخصات فردی  -اطلاعات تماس -اطلاعاتی برای پشتیبانی و نحوه ی اطلاع رسانی  -اطلاعات مرتبط با نظرسنجی از مخاطبان

 

پ: اطلاعاتی که از کاربران ثبت خواهد شد تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم

  1. ثبت نشانی ip  شما
  2. دریافت  شماره تلفن همراه برای ارسال کد ثبت نام یا کد پیگیری

 

ت: فناوری های بکار گرفته شده  در دریافت اطلاعات :

  1. این سایت جهت جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز خود از فناوری متعارف کوکی (cookie)استفاده می کند. کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است، که معمولاً بر روی دیسک سخت و یا در مواردی بر روی حافظه موقت کامپیوتر شما از جانب سرویس دهنده نوشته می شود. از آنجایی که کوکی ها فاقد هرگونه داده ای جهت اجرای فرامین و کدهای کامپیوتری است، ناقل ویروس های کامپیوتری نیست و لذا نمی تواند کامپیوتر شخصی شما را آلوده سازد. همچنین کوکی به کار گرفته شده در این سایت، قابلیت کشف و ثبت نشانی پست الکترونیکی شما را ندارد..

 

ث: بااطلاعاتی که از شما جمع آوری میکنیم چه میکنیم؟

اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاٌ برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار میگیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی‌ شما را بدون اطلاع و اجازه‌ی قبلی، با فرد یا مؤسسه‌ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت.

 

ج: پیوند به سایت های دیگر

تارنمای ما ممکن است به سایت‌های دیگری لینک شود. وقتی که شما از طریق این لینک‌ها از تارنمای ما خارج می‌شوید، توجه داشته باشید که ما بر دیگر سایت‌ها کنترل نداریم. درباره این سایت‌ها می بایست به بیانیه حریم خصوصی آنها مراجعه فرمایید.

 

چ: هشدار

1-  توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام و یا مطلبی را در بخش تالارهای گفتگو و یا سایر قسمت‌های سایت ارسال می‌کنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوءاستفاده‏های احتمالی و ارسال پیام‌های ناخواسته از سوی دیگران شود

2- ممکن است در آینده تغییراتی در این سند با توجه به تغییر قوانین و مقررات اعمال شود بر این اساس حق ایجاد تغییر در این بیانیه برای ما محفوظ است. شما میتوانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده در بیانیه حفظ حریم خصوصی دانشگاه علوم و خدمات بهداشتی و درمانی تربت حیدریه مطلع شوید