بازدید اعضای بورد گروه آموزشی مامایی وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ ۱۵:۰۹ | تعداد بازدید: 108

اعضای بورد گروه آموزشی مامایی وزارت بهداشت، در مان و آموزش پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه بازدید به‌عمل آوردند.

دکتر حسین ابراهیمی‌پور رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در حاشیۀ این بازدید با اشاره به توسعۀ زیرساخت‌های مجموعۀ این دانشگاه گفت: با توجه به سیاست‌گذاری‌های صورت گرفته، دانشکده‌های دانشگاه با برنامه‌ریزی دقیق به‌دنبال توسعه و جذب دانشجویان تحصیلات تکمیلی هستند و دانشکدۀ پرستاری و مامایی به‌عنوان قدیمی‌ترین دانشکده در این دانشگاه، درختی تنومند شده و شرایطی مطلوب را مهیا کرده و ضمن استقلال یافتن و تشکیل ساختار سازمانی منسجم تمام تلاش خود را در این راستا به کار خواهد گرفت.

دکتر طلعت خدیوزاده عضو هیئت بورد گروه مامایی وزارت بهداشت ضمن تقدیر از اساتید و کارکنان دانشکدۀ پرستاری و مامایی اظهار داشت: گروه مامایی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه یکی از بهترین گروه‌های آموزشی در کلان منطقۀ 9 است و در زمینه‌های آموزشی، بهداشتی و درمانی پیشرفت قابل توجهی را داشته و با استمرار آن می‌توانند خدمات خوبی را به دانشجویان و آحاد جامعه ارائه دهند.

دکتر مروارید ایرانی رئیس دانشکدۀ پرستاری و مامایی دانشگاه نیز در این بازدید با اشاره به فعالیت گروه آموزشی مامایی دانشگاه از دهۀ 70 تا کنون، بیان داشت: تا کنون قریب به 400 دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه دانش‌آموختۀ رشتۀ مامایی شده‌اند که امروز ثمره‌های آن را در حوزه‌های مختلف آموزشی، بهداشتی و درمانی شاهد هستیم و امیدواریم با همدلی اساتید و کارکنان و حمایت‌های ریاست دانشگاه همچون گذشته جزو بهترین‌ها باشیم.

گفتنی‌است، بازدید از کلینیک تخصصی احمدیه، بیمارستان‌های آموزشی، کتابخانه، مراکز خدمات جامع سلامت و نشست هم‌اندیشی با دانشجویان و اساتید از مهم‌ترین محورهای بازدیدکنندگان بود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.