مدیر نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه خبر داد:

تشدید نظارت‌ها بر مراکز درمانی در طرح سلامت نوروزی

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ۱۲:۱۵ | تعداد بازدید: 168

مدیر اعتباربخشی و نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از تشدید نظارت‌ها بر مراکز درمانی دولتی و بخش خصوصی تحت‌پوشش این دانشگاه در طرح سلامت نوروزی خبر داد.

الهام صفائیان در حاشیۀ بازدید از تعدادی از مراکز درمانی تربت حیدریه، افزود: چهار بیمارستان تحت‌پوشش و تابعه، 12 درمانگاه شبانه‌روزی، سه آزمایشگاه دولتی و پنج آزمایشگاه خصوصی، چهار مرکز تصویربرداری دولتی و پنج مرکز تصویربرداری خصوصی در طرح سلامت نوروزی فعال هستند.

وی با اشاره به این‌که شش مرکز فیزیوتراپی، یک مرکز دندان‌پزشکی دولتی و دو مرکز دندان‌پزشکی خصوصی در ایام تعطیلات نوروز فعال هستند، ادامه داد: کلینیک تخصصی احمدیه نیز به‌جز روزهای تعطیل رسمی، فعال است و متخصصین برای ویزیت بیماران حضور دارند.

وی بیان داشت: کلینیک سرپایی بیمارستان‌های آموزشی درمانی نهم دی و امام حسین (ع) نیز در این ایام، آماده پاسخ‌گویی به مراجعین و بیماران هستند.

مدیر اعتباربخشی و نظارت بر درمان دانشگاه با بیان این‌که این مدیریت در همۀ روزهای تعطیلات نوروز آماده پاسخ‌گویی می‌باشد، خاطرنشان کرد: هم‌شهریان گرامی در صورت مشاهدۀ هرگونه تخلف می‌توانند با مراجعۀ حضوری یا شماره تلفن 52228015 و یا سامانۀ 190 موارد تخلف را با کارشناسان ما در میان بگذارند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.