تعداد صندوق‌های رأی ششمین دورۀ انتخابات هیئت مدیرۀ نظام پرستاری تربت حیدریه مشخص شد

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ ۱۳:۳۲ | تعداد بازدید: 278

معاون درمان و رئیس ستاد اجرایی ششمین دورۀ انتخابات هیئت مدیرۀ نظام پرستاری تربت حیدریه گفت: تعداد چهار صندوق رأی برای ششمین دورۀ انتخابات هیئت مدیرۀ نظام پرستاری تربت حیدریه در نظر گرفته شده است.

دکتر محسن تدین در جلسۀ هماهنگی و برنامه‌ریزی این انتخابات اظهار داشت: یک صندوق رأی ثابت در ستاد معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی واقع در خیابان رازی و تعداد سه صندوق رأی سیار در شهرستان‌های تربت حیدریه، مه ولات و زاوه با مسیرهای مشخص شده در فایل پیوست در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به این‌که این انتخابات روز جمعه هفتم مهرماه از ساعت 7 صبح تا ساعت 20 همزمان با سراسر کشور برگزار می‌گردد، افزود: عضویت در سازمان نظام پرستاری و ارائۀ کارت نظام پرستاری برای رأی دهندگان لازم و ضروری است.
رئیس ادارۀ پرستاری دانشگاه نیز گفت: در جلسۀ مشترک نمایندگان هیئت نظارت، اجرایی و داوطلبین عضویت در هیئت مدیرۀ شهرستان، بر رعایت شئونات اخلاقی، اسلامی و قوانین جاری کشور در تبلیغات تاکید شد.

معصومه پاشایی ادامه داد: از داوطلبین گرامی خواهشمندیم در مدت زمان تبلیغات، دیدگاه‌ها، اهداف و برنامه‌های خود را به‌صورت شفاف برای همکاران گروه پرستاری بیان نمایند.

وی عنوان داشت: تبلیغات فقط تا 24 ساعت قبل از انتخابات امکان پذیر است و از کلیۀ همکاران گروه پرستاری دعوت می‌نماییم حضور پر شوری در این انتخابات داشته باشند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.