بیانیه حریم خصوصی

آخرین بروزرسانی: ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ ۰۸:۰۶| تعداد بازدید: 48

مراجعین گرامی

با سلام و آرزوی صحت و سلامت برای شما به استحضار می رساند اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود. حفاظت از حریم و حقوق افراد در سیستم شبکه باعث فراهم آوردن امنیت کاربران می باشد و موجبات کسب اعتماد بیشتر و مشارکت در فعالیت‌ها را فراهم می آورد.

این دانشگاه با انتشار این بیانیه سعی در آگاه ساختن شما درباره‌ چگونگی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت می‌گردد.

- دانشگاه علوم پزشکی  تربت حیدریه  ضمن احترام  به حریم خصوصی افراد و بازدیدکنندگان محترم، خود را متعهد به حفظ اطلاعات خصوصی آنها می داند. لازم به ذکر است این سیاست مربوط به تمامی سامانه های  متعلق به دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه بوده و موردی در این زمینه شامل موارد استثناء نمی باشد.

- این دانشگاه  تحت هیچ عنوان و شرایطی اطلاعات شخصی افراد را به اشتراک و یا در اختیار عموم قرار نمی دهد. این متن یک شرح کلی از شرایط و قواعد جمع آوری و استفاده اطلاعات از خدمات گیرندگان و بازدیدکنندگان بر روی وب سایت ما می باشد.

- اطلاعاتي كه در اختيار ما قرار مي دهيد در سرورهاي امن ما قرار مي گيرد.

- هر جا كه رمز ورودي به شما ارائه شده ( يا خود انتخاب كرده ايد)، اين رمز ورود شما را قادر خواهد ساخت تا به بخش هاي مشخصي از سايت ما دسترسي داشته باشيد، حفظ و نگهداري از اين رمز ورود بر عهده شخص شما خواهد بود. ما از شما مي خواهيم تا اين رمز ورود را در اختيار هيچ كس قرار ندهيد.

- ما از اقدامات امنيتي جهت مصون نگه‌داشتن اطلاعات شما از دسترس اشخاص غير مجاز و عملكردهاي غير قانوني استفاده می‌نماییم.