اطلاعیه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی ناپیوسته رشته فوریت‌های پزشکی

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ ۰۹:۳۶ | تعداد بازدید: 612

ضمن تبریک موفقیت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته، به اطلاع می رساند ثبت نام از کلیه پذیرفته شدگان به صورت اینترنتی و حضوری به شرح جدول ذیل صورت خواهد پذیرفت. لذا خواهشمند است به موارد ذکر شده در ذیل توجه فرمایید:

نوع ثبت نام

تاریخ

ساعت

ثبت نام اینترنتی

1402/11/02 لغایت 1402/11/04

8-15

ثبت نام حضوری

1402/11/28لغایت 1402/11/29

8-13

 1. مهلت ثبت نام ، به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

 2. کلیه داوطلبان ملزم به انجام ثبت نام اینترنتی می باشند. عدم ثبت نام اینترنتی در زمان تعیین شده به منزله انصراف از تحصیل بوده و ثبت نام دانشجو کان لم یکن تلقی می گردد.

 3. انتخاب واحد دانشجویان جدیدالورود توسط واحد آموزش انجام خواهد شد.

 4. برنامه کلاسی ، تاریخ شروع و نحوه برگزاری کلاس ها از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد . لطفا از هرگونه تماس در این خصوص با واحد آموزش جدا خودداری نمایید.

 5. با توجه به لزوم اطلاع رسانی موارد آموزشی به دانشجویان از طریق سامانه پیامکی آموزش ، خواهشمند است از تعویض پی در پی سیم کارت جدا خودداری نموده و لزوما یک شماره همراه به سامانه پیامکی حوزه امور آموزشی اختصاص داده شود.

 6. کلیه پذیرفته شدگان پس از تکمیل شدن فرایتد ثبت نام 24 تا 48 ساعت بعد ملزم به بررسی مجدد صفحه ثبت نامی خود می باشند .صحت ثبت نام تنها در صورتی مورد تایید است که تمامی ایکون های ثبت نامی از طرف دانشگاه مورد پذیرش  قرار گرفته باشد(رنگ سبز) و داوطلب پیام ثبت نام شما مورد تایید است را دریافت کرده باشد.( پیام در سامانه ثبت نامی ارسال میشود و به هیچ عنوان به شماره همراه داوطلب پیامی ارسال نمی گردد.) . در خصوص آیکون هایی که در سامانه ثبت نامی به رنگ قرمز درآمده است ، شخص موظف است نسبت به اصلاح آنها اقدام نمایند، در غیر این صورت پس از اتمام مهلت ثبت نام امکان ویرایش وجود ندارد و ثبت نام دانشجو لغو می گردد.

 7. پس از تایید ثبت نام اینترنتی توسط دانشگاه و مشاهده پیام ثبت نام شما مورد تایید است در تاریخ های قید شده در جدول بالا شخصا همراه با اصل و کپی مدارک به آدرس تربت حیدریه – شهرک ولی عصر- بلوار شهید برونسی – بلوار مهر -بعد از مدرسه ابتکار – پردیس دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه مراجعه نمایید.

 8. ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان پس از دریافت مدارک و بررسی و تایید از سوی آموزش دانشگاه انجام خواهد شد. بدیهی است، طبق مفاد دفترچه شماره 1 آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 1402 و دستور العمل سازمان سنجش آموزش کشور ، در هر زمان از تحصیل واحد امور آموزشی دانشگاه ، ثبت نام دانشجو را "غیر مجاز" تشخیص دهد فورا از ادامه تحصیل فرد در هر مرحله ای از تحصیل جلوگیری بعمل خواهد آمد. 

 9. ادامه تحصیل به طور همزمان وبه هر شکل در تمام دانشگاه ها مجاز نمی باشد. در صورت تایید چنین موردی، از ادامه تحصیل  دانشجو در هر مرحله ای جلوگیری بعمل می آید. 

 10. نام کاربری کد ملی و رمز عبور شماره پرونده پذیرفته شدگان می باشد.

جهت ثبت نام اینترنتی کلیک نمایید.( قبل از کلیک حتما توضحات ذیل را مطالعه نمایید)

مدارک لازم جهت ثبت نام اینترنتی:

 • فایل اسکن شده اصل مدرک دانشنامه یا گواهی موقت و يا گواهي فراغت از تحصيل مقطع قبلي

 • فایل اسکن شده اصل شناسنامه 

 • فایل اسکن شده اصل كارت ملي 

 • فایل اسکن شده مدركي كه وضعيت نظام وظيفه را مشخص مي كند (كارت پايان خدمت، کارت معافیت ، معافیت تحصیلی و...)

 • فایل اسکن شده عكس

 • فایل اسکن شده گواهی انجام طرح نیروی انسانی یا گواهی معافیت از آن

 • اصل حکم مرخصی سالانه جهت کارمندان دولت یا ارائه موافقت نامه رسمی و بدون قيد و شرط سازمان متبوع مبني بر موافقت با ثبت نام و ادامه تحصيل

فرم تکمیل شده شماره 1  ( تكميل شده توسط كليه پذيرفته شدگان ) 

فرم تکمیل شده شماره 2 یا 3 ( تكميل شده توسط كليه پذيرفته شدگان فارغ االتحصیل وزارت بهداشت یا وزارت علوم )

فرم تکمیل شده شماره  4 (تكميل شده توسط كليه پذيرفته شدگان) 

فرم تکمیل شده شماره 6( مخصوص پذيرفته شدگانی که تا زمان ثبت نام موفق به اخذ گواهی نشده اند) 

فرم ثبت مشخصات فردی (نیازی به بارگذاری در سامانه نمی باشد)

*** با توجه به لزوم بررسی اطلاعات و مدارک ، لزوما باید اسکن مدارک واضح و خوانا باشد ، در غیر اینصورت ثبت نام پذیرفته شده لغو خواهد شد.

***در صورت بروز هرگونه مشکل و یا سوال در مراحل ثبت نام اینترنتی صرفا با شماره 05152421128 -واحد آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه – و  جهت ارتباط با امور دانشجویی و سوال در خصوص خوابگاه با شماره 05152421101  در تماس باشید.

 

مراحل تکمیل فرم درخواست معافیت تحصیلی و نحوه ارسال به دانشگاه:

کلیه مشمولین نظام وظیفه و متقاضی دریافت معافیت تحصیلی موظف به مراجعه به آدرس VAZIFEH.POLICE.IR  و مشاهده فیلم آموزشی جهت ثبت دریافت معافیت تحصیلی می باشند. اکیدا توصیه می گردد مشمولین الزاما فیلم آموزشی را مشاهده و سپس اقدام به ثبت درخواست معافیت تحصیلی خود در سامانه نمایند. (فرآیند ثبت درخواست به شرح ذیل می باشد)

 •  پذیرفته شدگان فاقد کارت پایان و یا معافیت از خدمت لازم است نسبت به دریافت و بارگذاری فرم تعهد نظام وظیفه اقدام نمایند.

 

نوع اطلاعیه
اطلاعیه