شنا در استخر کشاورزی در زاوه قربانی گرفت

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ ۱۲:۵۵ | تعداد بازدید: 431

مدیر شبکۀ بهداشت و درمان زاوه گفت: مردی 46 ساله بر اثر غرق‌شدگی در استخر کشاورزی در روستای شهوار از توابع شهرستان زاوه جان خود را از دست داد.

دکتر داوود ایل‌بیگی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی تماس با اورژانس 115 در ساعت 12 ظهر روز سه‌شنبه هشتم فروردین‌ماه 1402 مبنی بر غرق شدن مردی 46 ساله در استخر کشاورزی در روستای شهوار، بلافاصله تیم اورژانس به محل اعزام شد که پس از بررسی‌های به‌عمل آمده مشخص شد این فرد بر اثر بی‌احتیاطی و عدم توجه به هشدارها جان خود را از دست داده است.

وی افزود: باتوجه به تعداد بالای چاه‌ها و استخرهای کشاورزی در منطقۀ زاوه متاسفانه هرساله شاهد گزارش چندین مورد غرق‌شدگی در این استخرها هستیم لذا با توجه به نزدیک شدن به فصل‌های گرم سال از کلیۀ همشهریان عزیز تقاضا داریم از شنا کردن در این استخرها و تا حد امکان از اتراق در اطراف آن‌ها خوداری نمایند. همچنین به مالکان همۀ استخرهای کشاورزی توصیه جدی داریم تا تمام نکات ایمنی به‌خصوص حصارکشی، نصب تابلوهای هشدار دهنده، نصب نردبان نجات به تعداد کافی و تعبیه تیوپ‌های بادی با فاصله‌های 10 متری را اجرا و رعایت نمایند تا شاهد بروز حوادث ناگوار نباشیم.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.