سرپرست شبکۀ بهداشت و درمان مه ولات:

شهدا سرمایه‌های ماندگار و گران‌بهای انقلاب هستند

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ ۰۸:۱۸ | تعداد بازدید: 144

سرپرست شبکۀ بهداشت و درمان مه ولات گفت: شهدای مدافع سلامت و امنیت ایران عزیز سرمایه‌های ماندگار و گران‌بهای کشور هستند که با ایثار و تلاش شبانه روزی جان خود را برای سلامتی، آسایش و امنیت مردم فدا کردند.
جواد جوانی همزمان با دهۀ مبارک فجر با حضور در روستای خیر آباد با خانوادۀ شهید مدافع سلامت، سید حسین قاسمی و خانوادۀ شهید امنیت، سید مهدی اسدیان دیدار کرد و گفت: مدافعان سلامت با همۀ توان خود و با حفظ روحیه و انگیزۀ خدمت‌رسانی، در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا تا پای جان ایستادگی کردند و خالصانه به بیماران مبتلا به کرونا خدمت نمودند و لقب شهید مدافع سلامت، به حق برازندۀ این افراد است.
وی افزود: شهدای انقلاب به عنوان چراغ راه هدايت و برگی زرین از تاريخ اين سرزمين اسلامی، یک الگو و مسیر راه هدایت برای ما هستند و این عزیزان مردانه و خالصانه در راه سلامتی مردم در دوران کرونا و در بحث امنیت جامعه در مقابل دشمن ايستادند.
وی اظهار داشت: شهید سید حسین قاسمی، ساکن روستای خیرآباد شهرستان مه ولات شاغل در بیمارستان ارتش جمهوری اسلامی در تاریخ ۲۵ آبان‌ماه ۱۳۹۹ به علت ابتلا به بیماری کرونا به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

سرپرست شبکۀ بهداشت و درمان مه ولات ادامه داد: همچنین شهید سید مهدی اسدیان، بسیجی فعال در طرح امنیت شهرستان در تاریخ 16 فروردین‌ماه 1378 در ارتفاعات روستای خیرآباد به‌ دست اشرار مسلح به درجه رفیع شهادت نائل گردید.
گفتنی‌است، دو فرزند شهید سید مهدی اسدیان در حوزۀ حفاظت فیزیکی بیمارستان امام رضا (ع) شهرستان مه ولات مشغول به خدمت هستند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.