پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به‌مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ ۰۹:۱۶ | تعداد بازدید: 59

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در پيامي فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم سرافراز ایران اسلامی به‌ویژه خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان و ایثارگران تبریک گفت.

در متن پیام تبریک دکتر حسین ابراهیمی‌پور آمده است:

هفته دفاع مقدس یادآور حادثه‌اى عظیم و به بار نشستن نتایجى عظیم‌‏تر در مسیر انقلاب ماست و هیچ‌گاه از ذهن ملت محو نخواهد شد. (مقام معظم رهبری)

دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه‌های عزت آفرین ایران، نمادی از فرزانگی ملت سرفرازی است که خاطرات دلاوری‌های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.

زیباترین فصل این فرهنگ، خالقان این حماسه عظیم‌اند که با صلابت اراده و نور ایمان، رهنورد راه مقدّسی شدند که پاداش آن، جاودانگی و بقا بود. دفاع مقدس از طرفی زمینه‌ساز فرهنگ مقدسّی شد که طریق اتّصال به ملکوت را هموار کرد.

یکی از مقاطع سرنوشت سازی که ملت رشید ایران هوشمندانه در آن حضور یافت و سهم مهمّی در رسالت تاریخی خود ایفا نمود، دوران «دفاع مقدس» بود. بی تردید این اراده خلل‌ناپذیر به عنوان یکی از افتخارات ماندگار تاریخ حماسه آفرینی‌های ملّت ایران به ثبت خواهد رسید.

امروز فرهنگ دفاع مقدس و ایثار و شهادت توانسته ایران اسلامی را از گزند کینه توزی‌های استکبار جهانی مصون نگاه داشته و راه تعالی و پیشرفت جامعه به سمت اهداف والای نظام مقدس جمهوری سلامی را هموار سازد.

اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره ایثار و از خودگذشتگی شهداء و ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس؛ فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم عزیز ایران اسلامی به‌ویژه خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان،آزادگان، رزمندگان و ایثارگران تبریک عرض می‌نمایم.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.