با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه:

بزرگ‌ترین مجتمع آموزشی منطقۀ تربت حیدریه به بهره‌برداری رسید

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ ۱۴:۳۸ | تعداد بازدید: 328

مجتمع آموزشی پردیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به‌عنوان بزرگ‌ترین مجتمع آموزشی منطقۀ تربت حیدریه ظهر امروز با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجۀ کشور به بهره‌برداری رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با اشاره به این‌که کلنگ احداث این مجتمع در سال ۱۳۹۴ به زمین زده شده است، گفت: ساختمان مجتمع آموزشی پردیس در زمینی به مساحت ۱۵ هکتار و با زیربنای ۸۵۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیارد ریال احداث و به بهره‌برداری رسید.
دکتر حسین ابراهیمی‌پور افزود: این مجتمع دارای فضاهای آزمایشگاه‌‌ها، کلاس‌های درس، سایت اداری، سایت اینترنت، کتاب‌خانه، سالن همایش و سالن تشریح می‌باشد که با افتتاح آن، فضاهای آموزشی دانشگاه به بیش از دو برابر افزایش یافته است.
وی اظهار داشت: برای ساخت این مجتمع مبلغ ۸۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است که مبلغ ۶۰۰ میلیارد ریال برای احداث ساختمان و ۲۰۰ میلیارد ریال نیز برای تجهیز آن هزینه شده است.
دکتر ابراهیمی‌پور با بیان این‌که در حال حاضر هزار دانشجو در ۱۷ رشته مقطع در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند، تصریح کرد: از ابتدای امسال رشتۀ بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار و دکترای تخصصی رشتۀ بهداشت محیط به مجموع رشته‌های دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه اضافه شده است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.