از ابتدای امسال:

بیش از 54 هزار ویزیت در کلینیک تخصصی احمدیه تربت حیدریه انجام شده است

تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ ۱۳:۴۲ | تعداد بازدید: 132

رئیس کلینیک تخصصی احمدیه تربت حیدریه گفت: از ابتدای امسال 54 هزار و 432 ویزیت و خدمات به بیماران و مراجعه‌کنندگان در این کلینیک ارائه شده است.

دکتر بابک مشایخی با بیان این‌که هم‌اکنون بیش از 40 پزشک متخصص و فوق تخصص کار ویزیت بیماران را انجام می‌دهند اظهار داشت: این متخصصان در رشته‌های رادیولوژی، سونوگرافی، زنان و زایمان، اورولوژی، پوست و مو، بیهوشی، جراحی عمومی، قلب و عروق، چشم پزشکی، داخلی، دیابت، ارتوپدی، مغز و اعصاب، گوارش، اعصاب و روان، گوش و حلق و بینی، روان‌پزشکی، روان‌شناسی، دندان‌پزشکی، پرستاری و مامایی به‌صورت پاره وقت و تمام وقت به ارائه خدمت می‌پردازند.

وی افزود: این کلینیک در زیربنایی به مساحت ۴ هزار و ۲۸۰ متر مربع با اعتباری بالغ ۱۳۰ میلیارد ریال در تیرماه سال گذشته به بهره‌برداری رسید و از ابتدای بهره‌برداری تا کنون بیش از 143 هزار و 635 خدمت در این کلینیک ارائه شده است.

دکتر مشایخی بیان داشت: ماموریت اصلی کلینیک تخصصی احمدیه ارائۀ خدمات با نرخ دولتی با زمان‌بندی و برنامه‌ریزی مناسب و با استفاده از روش‌های نوین پزشکی با هدف حفظ ایمنی بیمار و بهبود مستمر است و امیدواریم خدمات ارزشمندی را در حوزۀ سلامت به مردم شریف منطقه انجام دهیم.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.