تجهیز اورژانس پیش‌بیمارستانی تربت حیدریه به یک دستگاه موتورلانس

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ ۰۸:۴۶ | تعداد بازدید: 362

رئیس ادارۀ اورژانس پیش‌بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: در راستای بهبود کیفیت خدمات یک دستگاه موتورلانس به ناوگان خدماتی اورژانس 115 تربت حیدریه اضافه شد.

دکتر محمدجواد امیری با اشاره به این‌که افزایش سرعت در ساعات اوج ترافیک از مهم‌ترین مزایای موتورلانس است افزود: در ادامۀ نهضت تکمیل پایگاه‌های اورژانس در برنامۀ ششم توسعه و با هدف دسترسی سریع‌تر به مناطق پرتردد این دستگاه موتورلانس از سوی اورژانس کشور به دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه اختصاص یافت.

دکتر امیری اظهار داشت: در سالیان اخیر شاهد اتفاقات بی‌سابقه‌ای در حوزۀ اورژانس پیش‌بیمارستانی بوده‌ایم و تجهیز و راه‌اندازی چندین پایگاه جدید باعث شده تا امروز فاصلۀ بسیار کوتاهی با استاندارد تعداد پایگاه‌های اورژانس داشته باشیم.

رئیس ادارۀ اورژانس پیش‌بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در پایان عنوان داشت: فرهنگ‌سازی و همراهی شهروندان از نکات مهمی است که زمینه را برای ارتقای کیفیت خدمات اورژانس فراهم می‌سازد و یکی از برنامه‌های درحال اجرا در حوزۀ فرهنگ‌سازی مقولۀ آموزش است که تاکنون ثمرات مثبتی داشته و امیدواریم با تداوم این برنامه‌ها شاهد ترویج فرهنگ‌های مرتبط با اورژانس و حوادث در جامعه باشیم.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.