همزمان با ولادت حضرت زینب (س) صورت گرفت:

دیدار معاون استاندار و فرماندار ویژۀ شهرستان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با پرستاران

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ ۱۴:۵۹ | تعداد بازدید: 364

معاون استاندار و فرماندار ویژۀ شهرستان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به‌همراه معاونین و مدیران، فرماندهان نظامی، مسئولین ادارات و خیرین سلامت با پرستاران بخش‌های مختلف درمانی و مراکز بهداشتی دیدار و فرا رسیدن خجسته میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفتند.

مهندس علی‌اکبر کی‌پور معاون استاندار و فرماندار ویژۀ شهرستان تربت حیدریه در حاشیۀ این بازدیدها با بیان این‌که پرستاران مظهر عطوفت و مهربانی هستند که با لباس‌هایی سفید مانند فرشتگان هرآنچه را در توان دارند برای بهبود حال بیماران در طبقِ ‌اخلاص می‌گذارند، اظهار داشت: مهربانی، ایثار، فداکاری، خستگی‌ناپذیری، خوش‌رویی و عطوفت تنها بخشی از ویژگی‌های پرستاران است که شبانه‌روز در کنار بیماران حضور دارند.

وی تصریح کرد: تجربه نشان داده است که بیماران به کسانی که از آنان مراقبت یا پرستاری می‌کنند اعتماد بیشتری می‌کنند و این به روند درمان بیماران نیز کمک زیادی کرده و نگاه آمیخته با رضایت و امیدوارانۀ پرستاران، بیماران را برای زندگی دوباره و فارغ شدن از درد و رنج بیماری امیدوار می‌کند.

گفتنی‌است، مسئولین از بخش‌های مختلف بیمارستان‌های آموزشی و درمانی نهم دی، امام حسین (ع) و رازی، مرکز خدمات جامع سلامت امام خمینی (ره) و کلینیک احمدیه بازدید و با اهداء گل از پرستاران این مراکز تقدیر کردند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.