همزمان با هفتۀ بسیج:

نشست شورای پایگاه مقاومت شهید بهشتی و بسیج جامعۀ پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شد

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ ۱۲:۰۵ | تعداد بازدید: 150

نشست شورای پایگاه مقاومت شهید بهشتی و بسیج جامعۀ پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه همزمان با گرامیداشت هفتۀ بسیج برگزار شد.

فرماندۀ پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی در این نشست با بیان این‌که بسیج متعلق به همۀمردم است، گفت: پیشرفت‌های انقلاب اسلامی به برکت روحیه و تفکر بسیجی در جامعه بوده و هرجا که تفکر بسیجی طنین‌انداز شده کشور در آن عرصه به موفقیت دست یافته است.

دکتر حسین عزیزی با اشاره به این‌که برنامه‌های زیادی در هفتۀ بسیج در این دانشگاه برگزار می‌شود، افزود: تجلیل از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، تجلیل از پرستاران بسیجی، آذین‌بندی ستاد معاونت توسعه و معاونت‌ها و واحدهای تابعه، شرکت کارکنان در نماز جمعۀ شهرستان‌های تحت پوشش، برپایی ایستگاه سلامت در محل بیمارستان‌های امام حسین (ع)، نهم دی و امام رضا (ع) به‌منظور ارائۀ خدمت به مراجعین و همراهان بیماران و برگزاری اردوی جهادی خدمات دندان‌پزشکی و پزشکی در روستاهای مناطق محروم از برنامه‌های هفتۀ بسیج در این دانشگاه می‌باشد.

وی ادامه داد: برگزاری گروه‌های جهادی حمایت از مادران باردار، برگزاری جلسۀ حلقۀ صالحین، معرفی افراد محروم جهت ویزیت رایگان پزشکان متخصص طرف قرارداد، تولید محتوا و درج پیام و خبرهای مرتبط با هفته در فضای مجازی، درج شعار در مکاتبات اداری، تجلیل از خانوادۀ باشکوه بسیجی و ... از دیگر برنامه‌های گرامیداشت هفتۀ بسیج در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه می‌باشد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.