پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به‌مناسبت آغاز هفتۀ بسیج

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ ۰۸:۳۹ | تعداد بازدید: 57

دکتر حسین ابراهیمی‌پور رئیس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در پیامی فرا رسیدن هفتۀ بسیج، سالروز تاسیس این نهاد مقدس را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است: بسیج بیانگر اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی ایران و همچنین نشان‌دهندۀ رشادت‌ها، جوانمردی‌ها و غیرت مردان و زنان ایران‌ زمین است.
احساس مسئولیت و تعهد در برابر انقلاب مهم‌ترین و بارزترین ویژگی بسیج است و بسیجیان به بهترین شکل، وحدت و همدلی مردم ایران در دفاع از میهن اسلامی را نشان داده‌اند.
امروز بسیج گسترده‌ترین شبکۀ مردمی است که در تحقق رسالت‌ها و آرمان‌های نظام اسلامی ایران از هیچ کوششی دریغ نورزیده و با حضور در همۀ صحنه‌های انقلاب از سازندگی و محرومیت‌زدایی تا پیشرفت‌های علمی و کمک به حوزۀ سلامت، افتخارات و دستاوردهای قابل‌توجهی را در راستای خودکفایی به نمایش گذاشته است.
بسیجیان عزیز این دانشگاه نيز همپای ساير اعضای اين شجرۀ طيبه در تمامی دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در حفظ و حراست از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی کوشيده‌اند و در سنگر خدمت به مردم شريف و ولايت‌مدار شهرستان‌های تحت‌پوشش دانشگاه پيشتاز هستند.

این‌جانب هفتۀ بسیج را به همۀ مردم به‌ویژه خانواده‌های معظم شهدای دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع سلامت، اساتید، کارکنان و دانشجویان تبریک عرض نموده و پایداری و سربلندی این دلاورمردان و پاک‌باختگان عرصۀ ایثار را در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند منان خواستارم.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.