نماینده تربت حیدریه عنوان کرد:

بیمارستان امام حسین (ع) قطب توریست درمانی جنوب استان می‌شود

تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ ۰۸:۴۳ | تعداد بازدید: 310

نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود پتانسیل‌های شهرستان، بیمارستان امام حسین (ع) می‌تواند قطب توریست درمانی جنوب استان شود.

دکتر محسن زنگنه در بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان امام حسین (ع) با اشاره به موقعیت جغرافیایی و تجهیزات پیشرفتۀ این بیمارستان گفت: قرار گرفتن این مرکز درمانی در کریدور شمال به جنوب استان و تردد میلیون‌ها زائر امام رضا (ع) می‌طلبد نگاه ویژه‌ای به حوزۀ اقتصاد سلامت انجام گیرد و ارائۀ خدمات به بیماران خارج از کشور نیز به عنوان توریست درمانی در دستور کار قرار گیرد.

نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی از تیم مدیریت بیمارستان بابت تلاش در جهت توسعۀ همه‌جانبۀ بیمارستان و ارائۀ خدمات مطلوب به مردم شهرستان قدردانی کرد.

دکتر محسن تدین سرپرست بیمارستان امام حسین (ع) نیز در این بازدید گفت: از زمان افتتاح بیمارستان با همکاری و تلاش مضاعف پرسنل و تیم مدیریتی بیمارستان به‌منظور رضایت‌مندی بیماران، چشم‌انداز و برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدتی را ترسیم کرده‌ایم که امیدواریم با حمایت مسئولین شهرستان بتوانیم افق‌های نوینی از خدمت‌رسانی در حوزۀ درمان را در شهرستان تربت حیدریه شاهد باشیم.

گفتنی است بیمارستان 272 تخت‌خوابی امام حسین (ع) تربت حیدریه در تاریخ 29 مهرماه امسال با حضور دکتر بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح گردید.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.